LligaACB
inici > basquet

Lliga Endesa. Jornada 29

basquet: Lliga Endesa

Resultats

 

Cajasol - Estudiantes

26/04/2014 18:00
 

Unicaja - Obradoiro

26/04/2014 19:00
 

Laboral Kutxa - Bilbao Bskt.

26/04/2014 20:30
 

Gipuzkoa - CAI Saragossa

27/04/2014 12:00
 

UCAM Múrcia - La Bruixa d'Or

27/04/2014 12:30
 

Barcelona - Fuenlabrada

27/04/2014 12:30
 

Reial Madrid - València

27/04/2014 12:40
 

FIATC Jov. - Gran Canària

27/04/2014 19:00
 

Valladolid - CB Canàries

28/04/2014 20:40
  • Equip classificat
  • En joc
  • Finalitzat
  • Ajornat/Suspès

Lliga Endesa

basquet: Lliga Endesa

Classificació

PJPGPPFC
1Reial Madrid2727023621895
2València2825323682057
3Barcelona2720721961902
4Unicaja2819922322022
5Gran Canària27161120081944
6CAI Saragossa28161221732125
7Laboral Kutxa28151322942245
8Cajasol28151320752067
9FIATC Jov.27141320792051
10Gipuzkoa28121619822017
11Obradoiro28111720932126
12Bilbao Bskt.28111721992248
13Fuenlabrada28111721262233
14CB Canàries28101821252239
15UCAM Múrcia2891921622354
16Estudiantes2891921242222
17La Bruixa d'Or2872120512353
18Valladolid2832519562505

    Lliga Endesa. Jornada 30

    Partits de la propera jornada

    Propera jornada

    DiaHora
    Estudiantes - Obradoiro03/05/2014
    Unicaja - La Bruixa d'Or03/05/2014
    Gipuzkoa - Valladolid03/05/201412:15h
    Reial Madrid - CAI Saragossa03/05/201412:15h
    FIATC Jov. - UCAM Múrcia03/05/201412:30h
    Gran Canària - Fuenlabrada03/05/201413:00h
    Cajasol - CB Canàries03/05/201419:30h
    València - Bilbao Bskt.03/05/201420:15h
    Barcelona - Laboral Kutxa04/05/201419:00h
    • VÍDEOS
    • ÀUDIOS
    • 13/04/2014

      La Lliga Endesa, al Gol a gol

      502225111:00BàsquetGol a gol
      PlayLa Lliga Endesa, al Gol a gol
    • 13/04/2014

      L'Iberostar Tenerife, abonat a la derrota

      502217201:00BàsquetLliga Endesa
      PlayL'Iberostar Tenerife, abonat a la derrota
    • 13/04/2014

      Huracà verd-i-negre

      502207501:36BàsquetLliga Endesa
      PlayHuracà verd-i-negre
    • 13/04/2014

      El Cajasol segueix en la lluita pels "play offs"

      502199401:01BàsquetLliga Endesa
      PlayEl Cajasol segueix en la lluita pels "play offs"
    Quadre de partits i resultats

    Calendari

     BILCAICAJCBCESTFCBFUEGCAGIPJOVLABLBDOBRRMDUCMUNIVALVLL
    BIL 77-8679-8293-9072-5580-7295-7372-8378-68J-3196-92J-32J-3473-8782-6968-7580-8393-77
    CAI88-72 66-7460-66J-3185-7977-6877-8467-9287-83J-3389-5285-6868-75103-6781-9195-8995-79
    CAJ72-7579-59 J-30J-2957-6274-6073-6080-59J-3382-6278-6080-7162-9773-9365-8577-9584-68
    CBCJ-3375-7875-59 94-9656-7890-8272-6876-7595-10378-8278-8376-7474-8582-6960-71J-3184-68
    EST86-8062-8954-6185-88 J-3386-6663-7572-6174-8184-87104-103J-3064-7169-7784-8580-8880-66
    FCB104-7573-50J-3487-7173-56 J-2962-5281-7488-79J-3091-6377-62J-3296-6367-7476-75109-50
    FUE75-7272-8175-8484-6882-7273-77 78-8381-6776-6974-7381-7373-78J-3187-8471-8176-90J-33
    GCA77-7058-5558-6879-6176-62J-28J-30 63-5689-8284-8170-8553-6070-7586-69J-3381-8689-60
    GIP83-71J-2976-7170-66J-3475-8677-58J-32 62-6476-7873-6563-6765-7685-8069-6150-57J-30
    JOV80-7082-5765-7476-63J-3280-8376-79J-2976-65 83-7493-7270-6368-72J-3063-65J-3495-73
    LABJ-2992-83101-6583-9579-6676-72J-3496-99J-31100-71 101-78J-3274-9098-9082-7578-7984-67
    LBD66-8871-7472-97J-3474-8171-8184-83J-3172-8490-7864-69 56-7769-9284-7478-9964-7675-72
    OBR89-8182-86J-3184-7685-9777-6075-7677-8372-7689-7292-9471-88 68-83J-3379-6170-10284-83
    RMD92-75J-3081-7587-7672-5798-8496-8183-74J-33J-28105-72111-6382-59 102-6588-67J-2987-53
    UCM78-77J-3489-85J-3285-84J-3193-7371-7867-8576-8289-80J-2947-8381-88 76-7876-85101-90
    UNI109-7467-7689-7688-7397-7869-74J-3276-6681-5558-6083-64J-30J-29J-3481-72 71-74112-58
    VALJ-3096-76J-3292-6796-8495-9375-6274-7087-5885-6967-55J-3369-6475-8288-8691-83 108-57
    VLL57-81J-3281-68J-2959-8966-11183-107J-3464-8372-7958-8788-7677-7383-10570-75J-3177-91 
    • BIL: Bilbao Bskt.
    • CAI: CAI Saragossa
    • CAJ: Cajasol
    • CBC: CB Canàries
    • EST: Estudiantes
    • FCB: Barcelona
    • FUE: Fuenlabrada
    • GCA: Gran Canària
    • GIP: Gipuzkoa
    • JOV: FIATC Jov.
    • LAB: Laboral Kutxa
    • LBD: La Bruixa d'Or
    • OBR: Obradoiro
    • RMD: Reial Madrid
    • UCM: UCAM Múrcia
    • UNI: Unicaja
    • VAL: València
    • VLL: Valladolid

    PUBLICITAT

    Serveis

    © Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S.A.