LligaACB
inici > basquet

Lliga Endesa. Jornada 34

basquet: Lliga Endesa

Resultats

finalitzat

Bilbao Bskt. - Obradoiro

92-94
finalitzat

UCAM Múrcia - CAI Saragossa

90-82
finalitzat

Barcelona - Cajasol

88-70
finalitzat

Valladolid - Gran Canària

64-92
finalitzat

Laboral Kutxa - Fuenlabrada

95-77
finalitzat

Unicaja - Reial Madrid

83-86
finalitzat

FIATC Jov. - València

78-73
finalitzat

La Bruixa d'Or - CB Canàries

71-75
finalitzat

Gipuzkoa - Estudiantes

79-71
  • Equip classificat
  • En joc
  • Finalitzat
  • Ajornat/Suspès

Lliga Endesa

basquet: Lliga Endesa

Classificació

PJPGPPFC
1Reial Madrid3432230012480
2València3430429302554
3Barcelona3427727852382
4Unicaja34231127452467
5Gran Canària34221225952430
6Laboral Kutxa34191527772702
7Cajasol34181625432545
8CAI Saragossa34181626472601
9FIATC Jov.34161826552658
10Gipuzkoa34161824172443
11CB Canàries34142026442739
12Obradoiro34132125582624
13UCAM Múrcia34122226612866
14Bilbao Bskt.34122226922751
15Fuenlabrada34122225802768
16Estudiantes34122225692682
17La Bruixa d'Or3472724642888
18Valladolid3433123923075
    Partits de la propera jornada

    Propera jornada

    DiaHora
    • VÍDEOS
    • ÀUDIOS
    • 18/07/2014

      El Bilbao Basket no passa el tall

      518037600:21TelenotíciesTelenotícies migdia
      PlayEl Bilbao Basket no passa el tall
    • 17/07/2014

      Sato i Léo Westermann, dos bases que poden marcar el futur Barça

      517867201:10TelenotíciesTelenotícies migdia
      PlaySato i Léo Westermann, dos bases que poden marcar el futur Barça
    • 10/07/2014

      Creus valora el fitxatge de Doellman

      516779100:42EsportsTelenotícies migdia
      PlayCreus valora el fitxatge de Doellman
    • 30/06/2014

      Doellman i Satoransky, grans objectius del Barça de bàsquet

      515403101:08EsportsTelenotícies migdia
      PlayDoellman i Satoransky, grans objectius del Barça de bàsquet
    Quadre de partits i resultats

    Calendari

     BILCAICAJCBCESTFCBFUEGCAGIPJOVLABLBDOBRRMDUCMUNIVALVLL
    BIL 77-8679-8293-9072-5580-7295-7372-8378-6883-9096-9292-6492-9473-8782-6968-7580-8393-77
    CAI88-72 66-7460-6680-6585-7977-6877-8467-9287-8375-8889-5285-6868-75103-6781-9195-8995-79
    CAJ72-7579-59 81-6771-8257-6274-6073-6080-5983-8182-6278-6080-7162-9773-9365-8577-9584-68
    CBC96-8575-7875-59 94-9656-7890-8272-6876-7595-10378-8278-8376-7474-8582-6960-7191-10084-68
    EST86-8062-8954-6185-88 51-7786-6663-7572-6174-8184-87104-10387-7764-7169-7784-8580-8880-66
    FCB104-7573-5088-7087-7173-56 81-6362-5281-7488-7991-7591-6377-6286-7596-6367-7476-75109-50
    FUE75-7272-8175-8484-6882-7273-77 78-8381-6776-6974-7381-7373-7867-9487-8471-8176-9091-81
    GCA77-7058-5558-6879-6176-6274-8296-75 63-5689-8284-8170-8553-6070-7586-6967-6581-8689-60
    GIP83-7173-6276-7170-6679-7175-8677-5857-79 62-6476-7873-6563-6765-7685-8069-6150-5782-67
    JOV80-7082-5765-7476-6376-8980-8376-7978-8476-65 83-7493-7270-6368-7285-8963-6578-7395-73
    LAB76-7092-83101-6583-9579-6676-7295-7796-9966-72100-71 101-7883-7274-9098-9082-7578-7984-67
    LBD66-8871-7472-9771-7574-8171-8184-8365-9572-8490-7864-69 56-7769-9284-7478-9964-7675-72
    OBR89-8182-8656-7084-7685-9777-6075-7677-8372-7689-7292-9471-88 68-8395-8679-6170-10284-83
    RMD92-7592-7981-7587-7672-5798-8496-8183-7481-72106-88105-72111-6382-59 102-6588-67105-11087-53
    UCM78-7790-8289-8572-8785-8472-8493-7371-7867-8576-8289-8090-7947-8381-88 76-7876-85101-90
    UNI109-7467-7689-7688-7397-7869-7488-8176-6681-5558-6083-6491-7580-7183-8681-72 71-74112-58
    VAL83-7196-76104-9392-6796-8495-9375-6274-7087-5885-6967-5592-5969-6475-8288-8691-83 108-57
    VLL57-8168-9681-6891-10359-8966-11183-10764-9264-8372-7958-8788-7677-7383-10570-7565-10677-91 
    • BIL: Bilbao Bskt.
    • CAI: CAI Saragossa
    • CAJ: Cajasol
    • CBC: CB Canàries
    • EST: Estudiantes
    • FCB: Barcelona
    • FUE: Fuenlabrada
    • GCA: Gran Canària
    • GIP: Gipuzkoa
    • JOV: FIATC Jov.
    • LAB: Laboral Kutxa
    • LBD: La Bruixa d'Or
    • OBR: Obradoiro
    • RMD: Reial Madrid
    • UCM: UCAM Múrcia
    • UNI: Unicaja
    • VAL: València
    • VLL: Valladolid

    PUBLICITAT

    Serveis

    © Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S.A.